Oznamy

Ostatné oznamy, ktoré nie sú súčasťou farských oznamov nájdete tu.

Výzva 40x40 a Online exercície

Saletini Rozkvet pre nás pripravili súbor modlitebných úmyslov. Môžete si ich stiahnut TU.

Karmelitáni z Rakúska majú pre nás taktiež ponuku (v českom jazyku) pre duchovnú obnovu. Prihlásiť sa na odber ich online exercícií sa v prípade záujmu môžete na tomto webovom formulári. Plagát k akcii k dispozícií TU.

S pozdravom a prianím požehnaného dňa

Miroslav Turák
farár

Národný týždeň manželstva 

Zaujímavé témy a podnety pre manželstvo sú aj na: https://www.ntm.sk 

KBS - SDM Lisabon 2023 - plagát.pdf

ACM - SDM Lisabon 2023

Plagát SDM TU. Zaregistrovať sa je možné vyplnením centrálneho celoslovenského registračného formulára na www.svetovednimladeze.sk Nachádzajú sa tam všetky potrebné informácie ohľadom SDM. Kto bude chcieť ísť v rámci mládeže našej Košickej arcidiecézy, prihlási sa za spoločenstvo Košická arcidiecéza v samotnom prihlasovacom formulári a zároveň aj zaplatí potrebnú sumu na uvedený účet ABÚ - ACM. Z KBS nám potom pošlú do ACM zoznam tých, ktorí sa prihlásili a budeme ich potom kontaktovať a informovať ohľadom organizačných pokynov týkajúcich sa samotnej cesty na SDM do Lisabonu.

Tiež vám chcem pripomenúť, že stále beží prihlasovanie mladých na Volejbalový turnaj mládeže Košickej arcidiecézy v sobotu 4.3.2023 v Prešove. Info nájdete na www.acmko.sk či FB ACM. Prajem vám pekný a požehnaný čas.

S úctou a vďakou

Ján Kulan, moderátor ACM

Synoda

Bratislava 15. októbra (TK KBS) Svätý Otec František 10. októbra 2021 v Ríme slávnostne otvoril synodálnu cestu pod názvom „Za synodálnu Cirkev: spoločenstvo, participácia a misia“ a pozýva všetky partikulárne cirkvi, aby sa vydali na túto synodálnu cestu v celej Cirkvi od 17. októbra 2021. 

Na pozvanie pápeža Františka sa aj Cirkev na Slovensku plánuje vydať na cestu... Čítaj ďalej na TKKBS.

Oficiálne stránky: https://www.synoda.sk/sk

Hľadáme pomocníka ;-)

Ak by sa v našej farnosti našiel človek spĺňajúci nasledovné:

napíš na webmaster@krizovany.eu . Potrebujeme pomôcť s týmito stránkami: nahadzovanie oznamov, programu, kontrola funkčnosti, ... Ukážeme, zaškolíme, zacvičíme...